День: 11.11.2018

Квіти і трави

Основні способи розмноження деревовидного півонії

Існує кілька методів розмноження деревовидних півоній: діленням куща, живцюванням, відводками і насінням. Готують посадковий матеріал навесні, в середині літа або восени. Детально ви можете ознайомитися з ними, подивившись відео і фото, на яких наочно вказано в якому порядку і як правильно розмножити півонії. Зі свого боку ми постараємося розповісти про це, додаючи свої коментарі.

Read More
Садівництво

Особливості догляду за декоративним гранатом

10Гранат люблять за смачні і соковиті плоди. Багато хто мріє виростити гранат в домашніх умовах, але це екзотична рослина зі своїми особливостями. Щоб отримати довгоочікувані плоди, потрібно знати, як доглядати за гранатом декоративним. У приміщеннях він виконує насамперед декоративні функції. За ці якості рослина було удостоєно диплома Товариства Садівників в Англії. Догляд в домашніх умовах […]

Read More
Огород

Альба – італійська полуниця на російських грядках. Опис, відгуки, агротехніка

Полуниця, вона ж садова суниця з красивою назвою Альба відноситься до ранніх сортів. Якщо вірити опису, культура має й інші переваги. Чого тільки варта її апетитний вигляд на фото! Однак, незважаючи на ці переваги, сорт збирає суперечливі відгуки і думки садівників.

Read More
Виноград

Сорт винограду Красуня: особливості та правила вирощування

Виноград, як і інші фрукти і ягоди має безліч різновидів, назв, форм, смакових якостей і корисних властивостей. Він має більше восьми тисяч різноманітних видів і сортів, які відрізняються насолодою смаку, розмірами – від найменших до великих, кольором ягід – від світлого до темного. Виноград не є калорійним фруктом, тому його їдять навіть люди з діабетом. […]

Read More
Тварини та птахи

Качки бройлерні Агідель – фаворити фермерів і любителів

Качка Агідель з’явилася в господарствах птахівників не так давно. Крос м’ясного напряму вигідно відрізняється швидким зростанням і набором ваги. Невибагливість змісту і висока продуктивність зробили різновид неймовірно популярною. У статті можна ознайомитися з фотографіями птахів, вивчити опис і умови утримання.

Read More
Птахівництво

Цесарка їсть колорадських жуків: правда чи ні.

Цесарка – це птах, що не є поширеною серед фермерів. Можливо це пов’язано з тим, що вид недавно стали одомашнювати. Незважаючи на це, порід цесарок налічують вже понад двадцять. Батьківщиною птахів є Африка і велика частина цесарки звичайної воліє теплі місцевості в якості ареалу проживання. Але є і ті, які живуть виключно на півночі.

Read More
Хвороби

Ефективні методи боротьби з морквяної мухою

Літаючі комахи і відкладені ними личинки завдають значної шкоди городнім культурам. Своєчасно вжиті заходи боротьби з шкідниками: хімія, народні засоби або інші унікальні методи, допоможуть захистити і зберегти врожай. На морквяних грядках одним з таких непроханих гостей є морквяна муха і її численне потомство, відкладене у вигляді яєць в окультурену грунт. Дуже важливо розрізнити і […]

Read More
Будівлі та інвентар

Дитяча гірка на дачі: як спланувати та зробити своїми руками?

Якщо у вас є діти і дачну ділянку, то спорудити на ньому гірку варто обов’язково. Поки батьки будуть займатися городом або приготуванням шашлику хлопці весело проведуть час на міні майданчику. Про те, як спланувати та зробити гірку своїми руками читайте у нас, застосовуючи на практиці фото і відео інструкції.

Read More
Консервація та заготівлі

Нирки сосни: здоров’я на кінчиках гілок

Цілюща сила лісової красуні сконцентрована на кінчиках її молодих гілок. Нирки сосни, весняні верхівкові пагони, несуть максимальну кількість ефірних масел, фітонцидів. Що важливо знати: лікувальні властивості згідно з традиціями народної медицини, погляд медиків. Тонкощі застосування – показання, протипоказання, поради по використанню.

Read More
Дерева і чагарники

Бирючина сорти золотиста: особливості посадки і догляду за чагарником

Чагарник під назвою бирючина активно використовується для декорування ділянки в умовах прохолодного клімату. Культура не так приваблива, як її родичка бузок, однак при правильному догляді і обрізку допоможе надати ландшафту нових фарб. Сорт Золотиста за описом найбільш адаптований до клімату середньої смуги з його температурними стрибками і короткостроковими суворими морозами. Не дивно, що різновид набула […]

Read More
Виноград

Догляд за червневим виноградом

Догляд за віноградом- процес постійний, він здійснюється три сезони, основний ухил на культивування винограду робиться навесні і влітку, напередодні врожаю.

Read More
Огород

Методичні рекомендації: як вирощувати печериці будинку

Виростити печериці в домашніх умовах можна за умови наявності простору, де буде відбуватися цей процес. Методика їх посадки і розведення нескладна, але потребують значних трудовитрат і фінансових вкладень, які, в свою чергу, безпосередньо залежать від обсягів необхідної продукції. Якщо ви вирішили побудувати на цьому бізнес, витрати будуть значні, але вони окупляться набагато раніше, ніж ви […]

Read More
Садівництво

Особливості деревовидної ліщини

Вирощування горіхових культур в вітчизняних умовах стало можливим завдяки завезеним сортам рослин зі Східної Азії та Північної Америки. Не виключенням є ведмежий горіх, відомий як ліщина деревоподібна. Гілки цього дерева масивні і підносяться на 10 метрів над землею. Плоди горіха смачні й поживні.

Read More