День: 06.12.2018

Дерева і чагарники

Як виростити ялицю корейську: опис хвойника, посадка і догляд

Ялиця корейська – красиве компактне дерево, активно використовується ландшафтними дизайнерами для декорування прибудинкової території та саду. Цей вічнозелений хвойник представлений півсотнею сортів різної висоти, що дозволяє легко підібрати оптимальний варіант для облаштування клумби, куртини, алеї. Опис дерева і фото, представлені в даній статті, дозволять дізнатися про особливості посадки і догляду за декоративною ялицею.

Read More
Виноград

Гібридна форма винограду Преображення

В результаті професійної і талановитої діяльності селекціонерів-любителів на світ з’являються все нові і нові гібридні форми винограду з прекрасними властивостями і характеристиками. В останні роки до найбільш вдалим гібридам винограду відносяться форми селекціонера В.Н. Крайнова. Однією з них є сорт Преображення. Незважаючи на те що повноцінне опис його властивостей і характеристик ще не закінчено, він […]

Read More
Огород

Фітоспорін і його ефективність для полуниці. Інструкція, правила застосування, відгуки дачників

Спектр застосування препарату Фітоспорін дуже широкий. Навесні їм обробляють насіння і бульби рослин, влітку використовують на грядках для боротьби з різними недугами, восени роблять профілактичне обприскування культур. Часто Фітоспорін застосовується на кущах полуниці. Правильно розвести і використовувати препарат допоможе інструкція, а яких результатів варто чекати – підкажуть відгуки дачників.

Read More
Квіти і трави

Фаленопсіси різновиди Мікс: догляд після покупки

Фаленопсис мікс – прекрасні орхідеї-метелики, що виділяються серед своїх родичів різноманітністю забарвлень і розмірів екзотичної форми квіток. Як доглядати за цими рослинами після того, як їх принесли з магазину додому, а також після закінчення адаптації, розповімо в статті.

Read More
Дім і все що в ньому є

Переваги, особливості проектування каркасного будинку з мансардою

Каркасні будинки стають все більш затребуваними. Нові технології і сучасні матеріали дозволяють швидко збирати такі будинки, не втрачаючи в енергоефективності та надійності. Крім того, ці будови мають невелику масу в порівнянні з класичними. Це дозволяє економити на монтажі фундаменту. Проекти з мансардами поєднують в собі всі кращі якості категорії і при цьому дозволяють органічно і […]

Read More
Квіти і трави

Дендробіум різновиди нобілі: догляд, посадка, розмноження

Одна з найпопулярніших орхідей, яку любителі вирощують в своїх оселях – дендробиум нобілі. Цей епифит не відрізняється якимись особливими вимогами до умов утримання, а його цвітіння можна спостерігати більше місяця. У статті піде мова про те, як вдома забезпечити правильний догляд за рослиною.

Read More
Садівництво

Вирощування каштана з горіха в домашніх умовах

Каштан відноситься до декоративних рослин. Завдяки своїй пишній кроні це дерево допомагає людям в спекотні дні сховатися від пекучого сонця. Багатьох приваблює їх дивовижний зовнішній вигляд і плоди, навіть виникає питання: як виростити каштан з горіха в домашніх умовах і чи можливо це.

Read More
Тварини та птахи

Чіктонік для домашньої птиці: властивості, показання, інструкція

Такі явища, як захворювання і мор в домашньому пташнику вельми прикрі для господаря. Щоб уникнути неприємностей в догляд обов’язково включають профілактичне застосування лікарських препаратів. Одним з популярних «помічників» птахівників є «Чіктонік». З інструкцією застосування для птахів можна ознайомитися в статті.

Read More
Садівництво

Прищеплення лимона в домашніх умовах для плодоношення

Лимон, вирощений з кісточки, починає давати врожай не раніше ніж через 6 років. За цей період важливо не допускати помилок по догляду за рослиною, правильно поливати його, удобрювати і обрізати. Можна прискорити процес отримання врожаю методом щеплення. Але перед тим як прищепити лимон в домашніх умовах, слід знати про особливості і умови, при яких ця […]

Read More
Консервація та заготівлі

Гвоздика: корисні властивості прянощі

Терпкий аромат сушеної гвоздики знаком будь-якій господині. Ці прянощі має цікаву історію і вважається найбільш загадковою з приправ. Її корисні властивості були відомі ще до нашої ери. Сьогоднішня медицина також результативно використовує гвоздику, має зовсім небагато протипоказань. Є і народні рецепти. Не всі знають, якої рослини ми зобов’язані за маленькі гвоздики на фото. Виявляється, вічнозеленого […]

Read More
Квіти і трави

Дюшенея індійська – незвичайна східна суниця

Перстач індійська або дюшенея – дуже нагадує суницю лісову. «Азіатська гостя» відрізняється жовтими квітами і плодами на коротких вертикальних стеблах. Ягоди Дюшенна Не такі смачні і ароматні, але рослині притаманні багато корисних властивостей. Дюшенея відмінно відчуває себе на культурних клумбах і в палісадниках.

Read More
Виноград

Елітний сорт винограду для вина Піно Нуар

Сорт винограду Піно НуарЕслі розглядати технічні сорти винограду, які використовуються для приготування вишуканих вин, то одним з перших в списку завжди буде Піно Нуар. Цей французький сорт вже багато століть є основою для приготування знаменитих бургундських вин. Сьогодні, його вирощують не тільки у Франції, він поширений по всьому світу, його можна зустріти на виноградниках любителів […]

Read More
Будівлі та інвентар

Комбайн Нива СК-5 – легендарна машина для сучасних фермерів

Самохідний комбайн «Нива СК-5» з’явився на вітчизняних полях понад 40 років тому, але до цих пір активно експлуатується аграріями. Сучасні моделі, звичайно ж, значно відрізняються від попередників за технічними характеристиками. Машина невибаглива, її використання має безліч переваг.

Read More
Огород

Картопля сорту Гранада: німецьке диво на наших городах

Картопля – другий хліб. Без цього овоча складно собі уявити будь-який раціон, адже він не тільки смачний і з нього можна приготувати сотні страв, а й надзвичайно корисний. Саме тому кожен городник поспішає виростити на своїй ділянці картоплі вдосталь, вибираючи врожайні, стійкі до нашого клімату сорти. І сорт Гранада, який тільки в 2015 році був […]

Read More
Садівництво

Причини проблем з плодоношенням черешні

Трапляється, що навесні культура оповита цвітінням, що обіцяють рясний урожай, але зав’язі на ній не з’являються, або вона відразу скидає плоди. Причини, за якими черешня не плодоносить, слід шукати в особливостях сорти або помилки садівника при догляді.

Read More