День: 21.02.2019

Тварини та птахи

Особливості вживання гусячих яєць: протипоказання і користь

Гусячі яйця – делікатесний продукт харчування, який вживається досить рідко. Це пов’язано з тим, що гуска мчить не цілий рік, а лише 2-4 місяці, даючи за цей час не більше 30 яєць. Яку користь може принести вживання цього продукту, а в яких випадках шкода, буде корисно знати всім, хто має можливість купувати їх чи хотів […]

Read More
Хвороби

Препарат Атлет: інструкція із застосування, користь для розсади

У садівництві та городництві постійно з’являються нові препарати (підживлення і біодобавки), які допомагають підтримувати зростання культур і насичують їх поживними речовинами. Одним з таких засобів є препарат Атлет. Його часто використовують для розсади при необхідності стримати її стрімке зростання і підтримати кореневу систему. Далі вашій увазі опис препарату, інструкція по його застосуванню, відгуки садівників.

Read More
Консервація та заготівлі

Робимо медогонку своїми руками: покрокове керівництво

Відкачати мед з бджолиних сот можна тільки за допомогою спеціального пристосування – медогонки. Без неї добути це бурштинове ласощі неможливо. Найпростіше прикупити медогонку в спеціалізованих торгових точках, але при деякому старанні можна її зібрати своїми власними руками. Фінансова економія суттєва, але попрацювати доведеться неабияк. Які ж існують медогонки, за яким принципом вони працюють, і з […]

Read More
Дерева і чагарники

Особливості догляду за чорної і червоної смородини. Як підготувати восени чагарник до зимівлі

Щоб безболісно пережити зиму, чорної і червоної смородини необхідна грамотна підготовка. Коректний догляд за ягідним чагарником восени включає обрізку, підгодівлю, обробку грунту і укриття від морозів. Поради фахівців, алгоритм виконання робіт з фото і відео допоможуть вам правильно «відправити» смородину на зимівлю на своїй ділянці.

Read More
Огород

Помідори Петруша-городник. Опис томата з сибірським характером

Солодкий, з високим рівнем урожайності – такий опис дають сорту помідорів Петруша багато городники. Його вивели відносно недавно на Алтаї. У відгуках дачників про інші характеристики цього томата відзначено, що він має оптимальні за розміром плоди і плодоносить до середини жовтня. Кущі з спеющей помідорами на фото нагадують новорічну ялинку з ошатними кулями.

Read More
Квіти і трави

Отруйні рослини: яким видам не місце в квартирі

Кімнатні квіти з їх різноманітністю форм і приємною для ока зеленню – одне з кращих прикрас будь-якого інтер’єру. Однак за їх вишуканою зовнішністю часом ховаються токсичні властивості. Як розпізнати свідомо отруйні кімнатні рослини і вберегти дітей і домашніх тварин від декоративних ошуканців? Пропонована стаття і фото в ній допоможуть вивести на чисту воду небажаних зелених […]

Read More
Тварини та птахи

Післяпологовий парез ВРХ: симптоми і лікування

Народження довгоочікуваного теляти обіцяє фермеру поповнення товарного стада або виручку за м’ясного бичка, велика кількість молочних продуктів для сім’ї. Однак воно може обернутися і серйозним захворюванням породіллі – післяпологовим парезом. Пропонована стаття допоможе розібратися в симптомах і патогенезі процесу, запропонує варіанти лікування корови і заходи профілактики важкого післяпологового стану.

Read More
Квіти і трави

Особливості вирощування та розмноження красивого квітки есхінантус

Есхінантус – хоч і красивий, але далеко не найпопулярніший домашній квітка. В умовах кімнатного догляду рослина досить капризно, тому мало затребуване серед квітникарів. Фахівці діляться секретами, як правильно організувати вирощування і розмноження квітки. Новачкам допоможуть фото поради.

Read More