Добриво Азофоска – незамінний помічник в городі

Щорічна експлуатація землі очікувано призводить до надмірного виснаження родючих показників грунту. Порятунком городників стає Азофоска – дієве добриво, здатне швидко збагатити землю. Додатковою перевагою буде простота застосування, надихаюча початківців і досвідчених садівників.

Опис і склад

Будь дачник плекає свій город в надії на розкішний урожай. Але не секрет, що для хорошого результату мало обмежитися підгортанням картопляної грядки. Підживлення землі є першим етапом на шляху до великого врожаю.

Агрохімікатів знадобиться на ділянках з різними видами грунтів. Підживлення благотворно впливає на продуктивність будь-якої землі, але найпомітніше ефект очікується на піщаних ділянках, в той час як чорнозем буде непереливки разючих змін з огляду на свою природну родючість.

Увага! Добриво Азофоска підходить для поліпшення росту культурних і декоративних рослин.

Існує кілька виробників даного добрива, тому процентне співвідношення компонентів може трохи відрізнятися, але основний склад включає:

добрива для саду

  1. Азот. Будівельний елемент, ключовий для клітин рослин. Деякі виробники підвищують частку азоту в складі з 16 до 26%.
  2. Фосфор. Становить від 4 до 20% продукту, прискорює ріст рослин.
  3. Калій. Велика ступінь відповідальності за якість плодів, міцну кореневу систему і стійкість до хвороб припадає саме на цей компонент. Добавка багата калієм на 18%.
  4. Крім 3 основних компонентів, в складі міститься сірка, що забезпечує процес фотосинтезу.

Добриво Азофоска випускається в гранульованому вигляді. Зберігати гранули зручно і безпечно, тому що вони не схильні до займання, не страждають від вологого повітря. Але рекомендується ретельно упаковувати Азофоска в вакуумні пакети, щоб не допустити потрапляння води.

Як застосовувати Азофоска

Речовина починає роботу з коренів, тому застосовувати його можна на самому початку, в період посіву або ж висаджування розсади. Для кожної грунту і рослинної культури є нюанси дозування і способу застосування:

  • Однорічні культури зажадають великої віддачі від землі, тому економити не варто. Гектар ділянки зажадає до 45 г добрива.
  • Деревні культури або чагарники вимагають великої кількості добрива, близько 35 м
  • Доречно використання азофоски і для підтримки кімнатних рослин. У цьому випадку буде потрібно приготувати розчин з пропорціями 1 л на 2 г води і Азофоска, відповідно. Далі слід просто полити рослини. Такий концентрат благотворно вплине на кореневу систему.

Пам’ятайте, що якщо вибір припав на Азофоска, інші мінеральні добрива використовуватися не повинні.

Порада. В інструкції на упаковці прописані рекомендовані пропорції, які оптимальні для різних видів рослин і ґрунту. Рекомендується дотримуватися цих цифр.

Додаткові поради

Просто «нагодувати» грунт корисними добривами мало, важливо зробити це правильно, щоб процедура принесла користь і не нашкодила. Тому слід звернути увагу на деякі особливості застосування.

підживлення рослин

  1. Стан грунту впливає на процес прийняття нею добрив. Потрібно переконатися, що земля не промерзла. Восени потрібно встигати до перших заморозків, а навесні навпаки – не варто поспішати, краще дочекатися повного прогрівання землі. Тепла грунт виключає накопичення нітратів, гарантує продукти з чистим і тільки корисним складом.
  2. Більше – не означає краще. Дотримання дозувань, що рекомендуються виробником речовини, гарантує врожай, повний вітамінів. Якщо ж «на око» удобрити ділянку і перевищити норму, зростає і ризик нашкодити рослинам, а значить і здоров’ю.
  3. Чергування покращує результат. Перегодовані культури – це показник перенасиченості грунту. Щоб уникнути завищення кількості нітратів, необхідно чергувати мінеральні добрива та органічні.
  4. Безпека. У разі зберігання речовини в промислових масштабах потрібно особливо ретельно провітрювати приміщення і стежити за герметичністю упаковок. Пил Азофоска схильна до підривання.

Увага! Азофоска, як і будь-який добриво, зберігається у недоступних для дітей або тварин.

Добриво Азофоска – незамінний помічником в городі. За умови грамотного комплексного підходу, навіть недосвідчений садівник отримає пишний врожай сільськогосподарських культур або виростить розкішні декоративні культури на заздрість власникам сусідніх ділянок.

А Ви застосовуєте це добриво?

Азофоска: відео