Перець Какаду: опис сорту, особливості вирощування

перець какаду відгукиБолгарський перець привертає, в першу чергу, своєю корисністю та чудовими смаковими якостями. Але деякі сорти цієї культури часто бувають досить вибагливі, тому городники прагнуть вибрати для вирощування на своїх ділянках ті сорти, які б оптимальним чином поєднували невибагливість у догляді і високу врожайність. Цим критеріям цілком відповідає сорт перцю Какаду. Далі представлено його опис, детальна характеристика, відгуки тощо. (Додаються фото матеріали).

Перець Какаду: опис, характеристика сорту

Перець Какаду – середньостиглий дуже урожайний гібрид, вкрай чутливий до сонячного тепла і вибагливий щодо умов вирощування. Рослина під час активного росту виглядає досить незвично через значної висоти (близько 1,5 м): зовні воно дуже нагадує розлогий пишний кущ зі стовбуром, позбавленим листя в своїй нижній частині.

Плоди виростають виключно добірні, досить великі: вага одного становить близько 300-500 г, а в довжину перець може досягати цілих 30 см. Форма плодів витягнута, за формою нагадує пташиний дзьоб (звідки і назва). Товщина стінок вражає: вона може досягати 1 см і відрізняється неймовірною соковитістю.

перець какаду відгукиНасіння перцю Какаду

Рослина починає радувати першими яскравими плодами досить швидко: через 110-115 днів після посіву насіння, хоча в деяких випадках, як відзначають городники, дозрівання перцю може статися на пару тижнів раніше заявленого терміну.

Порада. Якщо у вас немає бажання витрачати зайвий час на обладнання підпірок для перцевий кущів, вам краще віддати перевагу саме цьому сорту, оскільки навіть в період активного дозрівання плодів (як ми знаємо, вони мають досить значний розмір і вага) рослина в стані витримати подібну «навантаження »самостійно.

Сорт дуже любить тепло і сонячне світло, тому вирощувати його фахівці рекомендують виключно в теплому кліматі, оскільки рослина дуже ніжне за своєю природою і боїться навіть короткочасних знижень температури.

Особливості догляду

Посадку насіння можна здійснювати в кінці березня. Насіннєвий матеріал, придбаний під маркою відомого перевіреного виробника, не потрібно буде додатково обробляти: вони і так пройшли певні підготовчі процедури.

Підготуйте спеціальні ємності для посіву насіння і наповніть їх ретельно підібраною грунтовою сумішшю. Вона повинна бути легкою, добре аеріруемой, родючої. Бажано додати в грунт трохи перепрілого перегною і гумату (тоді вам не доведеться вносити підживлення в грунт після посіву насіння).

Насіння занурюються неглибоко в грунт і акуратно зволожуються (краще робити це за допомогою пульверизатора). У наступні 6-7 днів від вас буде потрібно підтримання оптимальної температури в приміщенні, де будуть розташовані ємності з саджанцями, а також встановлення довгого світлового дня (в цьому допоможуть фітолампи).

Коли з’являться перші паростки, температуру в приміщенні необхідно знизити до 18 градусів, або перенести саджанці в таке місце, де буде саме така температура. Поливати рослини потрібно щодня. Використовувати для цих цілей можна лише теплу воду. Коли на молодий розсаді з’явиться 6 і більше листочків, її вже можна пересаджувати у відкритий грунт.

перець какаду відгукиПлоди перцю Какаду

Що стосується подальшого догляду, то він, в цілому, зводиться до наступних дій:

  • Регулярні поливи. Рослина не потребує щоденних поливах, досить насичувати грядки вологою пару раз в тиждень, але робити це треба так, щоб під кущами буквально болото стояло.
  • Підживлення повинні здійснюватися хоча б 1 раз в 2 тижні. У перший раз побалуйте рослина, підживити ґрунт настоєм курячого посліду (додайте в неї аміачної селітри). Наступного разу підгодуйте грунт сумішшю курячого посліду з фосфором і калійної сіллю.
  • Не забувайте вчасно і, головне, правильно формувати рослину. В обов’язковому порядку видаляйте найбільш слабкі бічні пагони і всі гілки, розташовані під зав’язі.

Порада. Збір врожаю бажано здійснювати, коли плоди знаходяться в стані технічної зрілості: шкірка набуває глянцевий блиск і має зелений відтінок.

Що стосується відгуків про цей смачний перці-гіганті, то практично всі городники сходяться в думці про те, що сорт можна було б назвати ідеальним, якби не дивовижна теплолюбність. Тому перевагу краще віддавати вирощування в теплиці або в дуже м’якому кліматі.

На цьому розгляд особливостей сорти перцю Какаду добігає кінця. Успіхів!

Перець Какаду: відео