В результаті селекційних робіт вийшло поліпшити якості птиці, а саме: підвищення м’язової маси, збільшення кладки яєць і рівня несучості.
Сіра крапчатая – одна з найперших порід цесарок
Дана робота, проведена з видом привела до відмінностей між домашніми птахами і родичами, що живуть в диких умовах.
Характеристика порід
Породи цесарок мають м’ясом, що містить більше вітамінів і мінералів, ніж інші птахи. Смак м’яса схоже з фазаном. У всіх країнах, виведено понад двадцять представників породи цесарок. Їх предком є звичайна цесарка. Житель земель Африки звичайна цесарка, після одомашнення дозволила вивести безліч інших порід.
Сибірські цесарки добре переносять холоду
Назва Опис Сіро – крапчаста або сріблясто – сіра Одна з найперших порід. Тулуб довгий овальне, поставлено паралельно землі. Голова позбавлена оперення, колір дзьоба рожевий. На голові блакитний відтінок. Нагорі тулуба оперення убоге. Розвинені овальні крила. Хвіст короткий і опущений. Оперення сіре з блакитним. Лапи сірого кольору. Досягають ваги до двох кілограм. Самці перевершують партнерок у вазі, їх голова також більший і сережки на вухах більше. Яйцекладка становить дев’яносто яєць по сорок п’ять грам кожне Біла сибірська Колір дзьоба темний, борода світло – рожева. Оперення повністю біле. Голова маленьких розмірів з великими наростами. Верх шиї позбавлений пір’я. У виду є гребінець і фіолетовий наріст на підборідді. Особи білої перевершують інші породи в показниках несучості. Білі досить стійкі і витривалі при холодному кліматі. Мають білі спокійним характером і скоро набирають у вазі. М’ясо сибірської володіє світлим відтінком. Кремова цесарка Зовнішній вигляд схожий з білою. Але м’ясо має темний відтінок, як і у інших видів. Поступаються в розмірі сибірської. Отримано в результаті збоїв розвитку сірої крапчато. Блакитна Породи цесарок різняться. Блакитні цесарки названі в зв’язку з кольором свого оперення. Даний вид нечисленний. Колір пір’я на шиї і грудях фіолетовий. На пір’ї крил є цяточки білого кольору. На пуховій оперенні промальовувалися лінії. Здатні відкладати до ста п’ятдесяти яєць. Можуть відкладати яйця з червоним відтінком оболонки яйця. Білогруда Пір’я на спині сірі в цяточку. Груди відповідно біла. Смак м’яса білогрудої схожий з курячим. Цього результату вдалося досягти селекційними роботами. Дуже пишне оперення. Волзька біла Колір пір’я волзької бежевий. Дають волзькі до ста десяти яєць по сорок чотири грами в вазі. Колір м’яса волзької білий. Схильні волзькі до холодних кліматичних умов, але волзькі не виносять надмірну спеку. Чубата цесарка Чубата цесарка живе в землях Африки. Колір пір’я чорний і рясно всіяний білими плямами. Голова позбавлена оперення, колір блакитний. Набирають півтора кілограма ваги. Грифова цесарка Мешкає грифова цесарка в основному на території Африки. Має хорошу витривалістю. Колір пір’я різноманітний: синій, ліловий, чорний і білий. Голова птиці витягнута з високою шиєю. Схожа на грифа, звідти й назва. Грифова цесарка відкладає мало яєць.
Грифова цесарка несе мало яєць
Породи цесарок відрізняються один від одного за багатьма показниками. Звичайна цесарка стала батьком всіх видів не відрізняється принципово яскравим оперенням. Колір пір’я сірий з білими вкрапленнями і блакитні голова і шия. Звичайна цесарка така ж, як і чубаті цесарки за зовнішнім виглядом.
Особливості
Особливості видів, які походять від породи цесарка звичайна складаються в:
- кількості яєць за кладку;
- кольорі оперення;
- перевагу кліматичних умов;
- ареалу проживання;
- вигляді тушки;
- смаку м’яса.
Бройлерна птах має темно – сірим оперенням з білими плямами і білою головою, колір дзьоба яскраво – рожевий. Вони швидко набирають у вазі і досягають великих розмірів. Відбуваються бройлерні від сіро – крапчастий.
Чубата цесарка важить всього півтора кілограма
Незалежно від чиниться догляду різні породи птахів мають різні закладеними здібностями. Найбільшою яйценоскостью мають сибірська і блакитна птиці.
Вибирати необхідну породу слід виходячи з напрямку вирощування, тобто вашої кінцевої мети.
Надання птахам відповідного догляду гарантує вам гарне м’ясо і велика кількість яєць. Так що мало тільки купити відповідну породу, потрібно забезпечити їй належний догляд. Забезпечте вільний вигул і обладнаний пташник зі збалансованим харчуванням. Вони не вибагливі у догляді.