Ранні рожеві сорти винограду

Виноград ранніх сортів завжди привертає швидким дозріванням плодів. Рожеві сорти мають гарний окрас грон. Особливості різних виноградних видів рожевих ранніх сортів буде описано в цій статті.

Ранній рожевий виноград

Перевагою посадки на своїй ділянці саме такого сорти винограду полягає в тому, що домінуюче кількість цих сортів володіє не тільки відмінними якостями смаку ягід, але і їх широким застосуванням.

Ранні рожеві сорти винограду і їх гідності

Італійські фахівці-виноградарі відзначають, що рожевий виноград спочатку «пробують» очима, а тільки потім на смак.

В описі ранніх рожевих виноградних сортів є багато переваг:

  • Швидке дозрівання плодів завжди приємно для дітей і дорослих.
  • Привабливість плодів з рожевими відтінками радує око. Зазвичай вони великі, соковиті. Відмінний смак їх в свіжому вигляді, в напоях, десертах. Часто грона рожевого винограду стають окрасою святкового столу.
  • Рання стиглість плодів дає можливість уникнути рослині багатьох захворювань.
  • Багато ранніх рожеві виноградні види дають високу врожайність.
  • Більшість ягід рожевого винограду здатні накопичувати цукор, що надає їм чудові смакові якості.

Виноград Русский

Виноградний сорт Русский належить до столових видів. Дозрівають плоди після закінчення 115 доби. Грона довгі, але пухкі. У Російського великі ягоди, трохи округлі, в процесі дозрівання стають темно-рожевого кольору. Одна ягода в своїй масі, в середньому, близько п’яти грам. Сорт ранній і добре накопичує цукор. Тому плоди смачні, хрусткі. Близько 21% цукру має Русский виноград і всього близько 7 г / л кислотності. В описі даного винограду відзначається, що він має високу родючість, тому можна помітити кілька суцвіть на кущі. Виноградний сорт Русский ранній відмінно переносить перевезення, тому вдалий для бізнесу.

Важливо, що вони непогано переносять морози (до -23) і має захист від таких серйозних виноградних захворювань, як мілдью, оїдіум, сіра гниль.

Виноград російський

Виноград російський ранній відмінно накопичує цукор, має привабливий тонкий смак і хрустку м’якоть

Преображення ранній

Даний виноградний сорт проведений зі складного міжвидового виноградного гібрида. Дозріває кущ за 115 днів. Гроно велика, що досягає 1,5 кілограм. Гарні ягоди, великого розміру, з масою до 18 грамів і симпатичною подовженою формою і рожевим відтінком. Вони привабливого вигляду і приємні на смак. Прекрасно підходять для святкового застілля. Сорт Преображення характеризується рясної врожайністю. На кущі відмінно визрівають пагонци. Сорт легко прищеплюється до інших виноградним сортам.

Преображення ранній

Кущі винограду Преображення ростуть дуже швидко і не вимагають особливих труднощів при догляді і вирощуванні.

Виноград Преображення характеризується непоганий стійкістю до морозів, прекрасно міститься при перевезеннях. Наділений середньої захистом від грибкових хвороб. Сорт має попит у споживачів.

Виноград Фіолетовий ранній

Виноград ранній Фіолетовий характеризується хорошою морозостійкістю і захищений від грибкових захворювань. На молоденьких пагонце є коронка, поступово набуває світло-зелений колір. Листя у куща середньої і великої величини. За формою вони можуть бути пухирчасті і трьох або п’ятилопатеве. Краї, трохи загнуті донизу, що нагадують слабку воронку. Верхній виріз листя має середню глибину і схожий на вхідний кут. У більшості випадків верхній виріз відкритий, але іноді він буває закритий. Нижні вирізи також нагадують вхідний кут, а буває, що вони відсутні. Квіточки Фіолетового обох статей. Гроно довга, що досягає 17 см. В довжину і шириною до 12 см., Але пухка. Вага одного грона близько 150 грам. Ягоди середнього розміру, круглі з фіолетовим забарвленням з сіро-блакитним нальотом. Шкірочка щільна, м’якоть дуже соковита, смачна з тонким ароматом мускату. У ягоді є кілька кісточок. Сік плоду безбарвний.

фіолетовий ранній

Фіолетовий ранній особливо любимо виноробами за багатий смак з виразним мускатним присмаком і рожевими нотками, а також – високу цукристість.

Якщо ви хочете вживати плоди у свіжому вигляді, урожай краще зібрати в перших числах вересня. Для виноробства збирають грона після 20 вересня. При описі сорту, слід зазначити, що він цінується за високу плодоношення. Пагони плодоносять до 78%. Соковиті плоди дають до 84% соку.

Сорт відрізняється стійкістю до мілдью і сірої гнилі, але не захищений від бактеріального раку. Малоустойчів виноград до гроздевой листовійки. Характеризується морозостійкістю, витримує до -27 градусів.

Виноград Гурман

Гурман належить до гібридних видів. Плоди визрівають в першій половині серпня. Кущі середні по величині. Гроно циліндрична, велика до 600 грам. Маса однієї ягідки досягає 9 грам. В процесі дозрівання ягоди набувають рожевого забарвлення. Форма їх кругла. У смаку відчувається мускатна нотка.

Гурман ранній

Гурман ранній вважається перспективним для індивідуального і масового вирощування.

Дозрівають плоди по закінченню 125 діб. Відзначається гарне вкорінення живців Гурмана. Кущ може витримувати до -23 градусів морозу. Наділений середньої захистом від оудіума і стійкістю до сірої гнилі. Виноград Гурман привабливий зовні і з гідним смаком.

Ранній сорт Магарача

Магарача належить до столових видів. Листя соковитого зеленого кольору різноманітні за формою (воронкоподібні, з п’ятьма лопатями, з глибокими розсіченнями).

Велика довга гроно, до 22 см в довжину і до 19 см в ширину. За щільністю гроно середня, з масою до 500 грам. Ягідки невеликі, до трьох грам одна. На них видно воскової блиск. Шкірочка щільна, але іноді тріскається. Сік винограду Магарача рожевого забарвлення. У кожній ягоді є 2-3 насіння.

ранній Магарача

Виведений українськими селекціонерами, виноград Ранній Магарача стався після схрещування чорного Кишмишу і Мадлен Анжевін.

Дозрівають грона через 120 діб. В описі сорту можна не вказати його високу врожайність.

Завдяки ранньому визріванню, плоди практично не хворіють сірою гниллю. Магаранча не наділено стійкістю до мілдью, погано переносить морози. Вирощувати його бажано на прогрітих грунтах, як приклад, прекрасно підходить для нього Крим.

Мускат рожевий ранній

Цей сорт є підвидом Мускату білого. Листя його соковитого зелені, злегка опущені вниз, середнього розміру, розсічені або з п’ятьма лопатями. Квіточки обох статей, які не потребують запилення. Довжина грона складає близько 28 см, ширина 10 см. За формою гону циліндрична з масою близько 200 грам. Одна ягідка може мати 18 мм довжини і 17 мм ширини, округлої форми. Забарвлення красивого темно-червоний з помітним восковим нальотом. У ягодах налічується від двох до чотирьох кісточок. До кінця дозрівання, ягоди набувають темний, майже чорний колір.

Мускат ранній

Ранній виноград Мускат рожевий дуже примхливий до умов навколишнього середовища, погано переносить заморозки і коливання погоди.

Сорт Мускат рожевий ранній має середню плодоношення. Найбільш придатними землями для Мускату рожевого, є Південний Крим.

В описі сорту враховується погана стійкість до мілдью і оїдіуму, листовійки, філоксери. Нестійкий до морозів і примхливий до кліматичних умов.

Плоди Мускату рожевого відмінно накопичують цукор, тому смачні. Але, в більшості випадків, даний сорт вирощують для виноробства.