5 порад щодо вибору штучної новорічної ялинки

штучна новорічна ялинка

Новорічна ейфорія вже скоро охопить городян. Людей у ​​магазинах дедалі більше, пробки довші, а місто дедалі красивіше. Навіть у сім’ях, де немає дітей, з’являється звичай ставити ялинку. У магазинах штучних ялинок продається так багато, що вибрати все складніше. Проте дедалі більше покупці орієнтуються не так на ціну, а якість. На що насамперед звертати увагу? Розповімо, що при виборі штучної ялинки на сайті https://nashayalunka.com потрібно насамперед враховувати як фінансові можливості, так і параметри вашого житла. І не забувати п’ять правил.

Безпека понад усе

На якісний товар завжди видаються сертифікати пожежної безпеки. Якщо продавець не може надати його і на коробці немає жодної позначки, то перевірити ялинку на можливість займання ви ніяк не зможете. Тому купуєте штучне дерево тільки там, де вам покажуть документи.

Штучна ялина купується на довгі роки, тому підходити до її вибору потрібно ретельно. І, мабуть, найголовнішим є безпека.

Увага на матеріал

Ялинки з паперу з просоченням виглядають дуже правдоподібно, проте прослужить така ялинка не більше трьох років. Крім того, папір чудово горить, а значить з такою ялинкою потрібно бути дуже обережним – жодних електричних гірлянд, хлопухів та іншого.

Найкраще купувати ялинки з литої гуми. Кожну гілочку литої ялинки відливають у спеціальних формах, а потім збирають воєдино. Так, вони коштують дорожче, але такі дерева більш довговічні, екологічні, прості у збиранні та пожежобезпечні. Дешеві матеріали часто бувають токсичними, що позначається на здоров’ї тих, хто перебуває з ними в одному приміщенні довгий час.

Правильні розмір та форма

Перш ніж йти за штучною ялинкою, виміряйте висоту стелі та оцініть, скільки простору можете відвести під дерево. Виходячи з цього і вибирайте. Якщо висота часто вказана на упаковці, про пишність і діаметр новорічного артибуту обов’язково запитайте у продавця.

Надійна підставка

Щоб дерево не впало разом з крихкими прикрасами, вибирайте ялинку з металевою підставкою, що розкладається, з 4-ма точками опори. Якщо й ствол буде металевий, то ялинка точно не впаде.

Перевірте гілки та стовбур

Долонню міцно обхопіть біля основи одну з гілочок і проведіть по всій довжині – на руці не повинно залишитися голок. Після цього акуратно злегка зігніть гілку. Відпустіть. Якщо гілка гнучка, то швидко набуде зворотної форми. Значить і новорічні іграшки вона витримає легко.

Дотримуючись цих п’яти правил, можна бути впевненими в тому, що куплена ялинка радуватиме вас не один рік і не завдасть шкоди здоров’ю домочадців.