Лимонне дерево Еврика

Лимон Еврика – це приголомшливе рослина з глянсовою темно-зеленим листям, ароматними білими квітками і плодами, що ростуть з пізньої весни до кінця літа. Вони витривалі в більшості районів Великобританії (до -5 ° C), тому хоча там і вирощують красиві рослини-зразки в оранжереях, ці дерева можна виростити в дренированном горщику в захищеному місці на відкритому повітрі.

лимон Еврика

Лимон Еврика добре себе почуває на свіжому повітрі

Опис лимона Еврика

Лимонник Еврика вперше був створений в Каліфорнії, де м’який безморозний прибережний клімат міг підтримувати більш ніжні сорти рослин. Це відмінний сорт лимона зі стійкістю до низьких температур. Плоди великі і товстошкірі, володіють чудовим смаком і ідеально підходять для джина і тоніка або для приготування лимонного сиру. Саджанці лимона продаються в 5-літровому горщику, таке дерево почне плодоносити протягом 18 місяців. Рослини виростають у висоту до одного-півтора метрів.

Цей популярний ряболистий сорт лимонного дерева виробляє прекрасні фрукти цілий рік. Лимони виростають великі, соковиті, з дуже невеликою кількістю кісточок, з гладкою, товстої жовтою шкіркою. Еврика – привабливий ландшафтний або патіоконтейнерний вічнозелений лимон.

Лимонне дерево включено в список сучасних садових рослин. Коли гілки дерева прогинаються під плодами, воно виглядає дуже красиво, особливо в маленькому саду. Лимон буде рости і плодоносити навіть у великому горщику, що робить його ідеальним для маленьких садів і сонячних патіо.

Існує така форма лимонника, для якої характерні ряболисті, фіолетові бутони і смугасті плоди жовто-зеленого кольору. Коли лимон дозріває, його шкірка стає ясно-жовтою, а м’якоть – кольору пинк. Сік у цих фруктів чистий, але дуже кислий.

лимони Еврика

Лимони Еврика – великі, соковиті плоди з товстою шкіркою

Застосування лимонів Еврика

Лимони Еврика були відомі з найдавніших часів через їх багатьох корисних якостей. Їх вживали в їжу, щоб запобігти цингу, а сік використовувався як косметичний продукт для омолодження шкіри і зміцнення волосся. У королівських садах лимонні дерева Еврика (тоді вони мали інше ім’я) вирощувалися в елегантних, колісних дерев’яних скриньках. У більш теплу погоду палацові садівники виносили дерева на вулицю, щоб всі могли ними захоплюватися. Коли холоду поверталися, дерева заносили назад в буферний зимовий сад.

Лимони широко використовуються при приготуванні їжі, особливо випічці, для освіжаючого лимонаду.

Коротка інформація про відхід

Забезпечте лимоннику Еврика добре дренированную грунт. Дотримуйтесь регулярним графіком поливу протягом першого вегетаційного періоду, щоб встановити глибоку велику кореневу систему. Після зміцнення лимонника обсяг поливу можна зменшити.

Поливати рослину потрібно щотижня, а в екстремальній спеці набагато частіше. Додайте дерево в сонячному місці. Додайте в грунт добриво загального призначення, перш ніж почнеться нове зростання навесні. Час пресування – зима.

Поява квітів і плодів

Солодкі запашні, воскові квіти є атрибутом будь-якого лимонного дерева. У разі деяких лимонних сортів ці чудові квіти з’являються практично круглий рік, часто можна побачити одночасно як суцвіття, так і фрукти на одному і тому ж дереві.

Зазвичай квітучі сезони – це весна і осінь, а фрукти зазвичай дозрівають в зимові місяці. У період дозрівання цитрусам необхідно забезпечити збільшений світловий день.

Лимон Еврика цвіте

Еврика цвіте навесні і восени

Найбільш сприятливий клімат

Лимонні дерева Еврика воліють теплий субтропічний клімат з високою кількістю опадів, але як тільки рослини добре розвиваються, вони можуть процвітати так само добре і в інших климатах, включаючи регіони з холодною зимою і безліччю опадів.

Деякі типи лимонника витримують холодні вітри і мороз краще за інших. Але, незважаючи на це, необхідний захист усіх молодих дерев від морозу або посадка їх в горщики, поміщені в захищену зону.

Лимонні дерева будуть процвітати в прибережних районах, поки вони захищені від солоних морських бризів.

Що потрібно лимонному дереву Еврика для зростання?

Щоб ваша рослина росло швидко і давало хороші плоди, необхідно дотримуватися наступних умов:

  1. Розташування. Розміщувати лимонні дерева потрібно в сонячному місці в радіусі близько чотирьох метрів від будь-яких інших великих дерев і чагарників. Захищайте рослини від сильних вітрів. У більш холодних садах посадіть дерева проти північного боку, куди світить сонце, особливо якщо лимон варіегатной (ряболистий).
  2. Грунт. Зробіть посадкову яму якомога більше (не менше 1х1 м). Відкладіть верхній шар грунту в одну купу, а решту землі в іншу. Додайте в кожну купу невелика кількість хорошого компосту і жменю кісткового борошна і ретельно перемішайте. Заповніть яму верхнім шаром грунту і посадіть дерево так, щоб коріння ледве покривалися землею. Занадто глибока посадка може викликати їх захворювання і кореневу гниль. Підґрунтя можна використовувати для поповнення ями і створення виїмок навколо дерева, щоб направляти воду до коріння. Звичайна грунт, змішана з декількома жменями компосту і великий жменею кісткового борошна, підходить для посадки лимонів в горщиках (використовуйте великі горщики). Мульчируйте кореневу зону грубими компостами або шматками кори і регулярно оновлюйте шар.
  3. Полив. Дерева в землі потребують регулярного поливу (мінімум два рази на тиждень) під час сухих періодів, особливо влітку. Дерева, що вирощуються в горщиках, потрібно частіше поливати в жарку погоду, краще щодня. Відмінним варіантом поливу буде розміщення довгої труби в кутку посадкового отвору, яка буде утворювати зрошувальну трубку. Вода, яка вливається в трубу, надходить прямо до коріння, гарантуючи, що дерево завжди отримає глибокий полив, не втрачаючи води.
  4. Добрива. Лимонні дерева чотири рази на рік потребують годівлі добривами, багатими азотом і калієм. Азот стимулює швидке зростання листя, в той час як калій покращує якість квітів і плодів. Підгодовуйте лимон в вересні, січні, квітні та липні, використовуючи добрива з повільним вивільненням 3: 1: 5 або 8: 1: 5 і слідуючи інструкціям на упаковці. Рідке добриво з додатковими поживними речовинами корисно для листя, особливо саджанців і тих, що вирощуються в горщиках. Якщо листя почнуть жовтіти, додайте до удобрення суміш мікроелементів. Добриво необхідно застосовувати в зоні крапель (далеко від стовбура). Поливайте дерева перед годуванням і знову після годування.

Дерево лимона Еврика

Еврика любить сонячні місця

Проблеми з вирощуванням і способи їх вирішення

Лимонне дерево Еврика має свої особливості, і чим краще ви освоїте правила догляду за рослиною, тим ефективнішим буде результат ваших старань. Існують поширені проблеми, які можуть виникнути при вирощуванні цього сорту.

Плоди опадають

Якщо деякі з маленьких фруктів починає опадати, то це означає одне – дерево позбавляється їх свідомо, тому що плодів занадто багато і вони заважають дозрівати іншим лимонів. Плоди також можуть падати при сильному вітрі або під час посухи.

Поява жовтого листя, поганий ріст дерева

Найважливішим вимогою для вирощування лимонних дерев є добре дренований грунт, тому пам’ятайте, що ви можете поліпшити важкий глинистий грунт, додавши органічний матеріал і грубий річковий пісок до посадки. Просочені коріння і надмірний полив можуть викликати пожовтіння листя або їх опадання.

Відсутність азоту або магнію також може викликати блідість листя. Виправте це, змішавши мікроелементи або солі Епсома з водою (використовуйте лійку), і обробіть цим розчином землю навколо дерева.

Деформовані фрукти, гілки сповнені шипів

Це може бути ознакою того, що кореневої фонд починає рости з-під точки, де на нього прищеплювали сорт. Якщо це так, негайно видаліть ці стебла і гілки. Засуха і поганий дренаж також можуть привести до нерегулярного зростання.

щеплення

Неправильна щеплення може призвести до деформації гілок

Шкідники

Найкращий захист від шкідників, які зазвичай нападають на помаранчі, – це посадка навколо ваших рослин компаньйона: настурції, лаванди і чорнобривців. Лаванда і календули стримують шкідників своїми сильними ароматами, а настурції притягують тлю від дерев.

Якщо поява попелиці стають явною проблемою, запилюючи дерева лимона органічним спреєм на основі каноли або на інший масляній основі в зимові місяці.

Муравйов привертає солодка секреція (honeydew), яку тля залишає на листках і стеблах. Якщо не контролювати появу мурах і не боротися з ними, то вони будуть поширювати яйця попелиці на нові рослини.

Цитрусова листоблішка (Citrus psylla) це доросла псіліда, яка виглядає як крилата попелиця. Вона відкладає яйця на листя цитрусових. Коли молоді безкрилі псіліди вилуплюються з яєць, вони харчуються листям, викликаючи мальформацию листя або варіегатной.

Якщо зараження не серйозне, то малоймовірно, що для дерева це небезпечно. Інші комахи, які грають роль в боротьбі з популяціями псілід, також сприйнятливі до методів, що застосовуються для боротьби з цитрусовими листоблошки, тому найбільш екологічно безпечним засобом є видалення порушених листя.

настурції

Настурції вбережуть лимон від навали попелиці

Поради від садівників

Коли ви обриває лимони з дерева, залиште шматочок стебла кожного плоду, щоб в майбутньому на цьому місці з’явився новий фрукт. Ви також можете залишити лимони на дереві і зірвати їх тільки при необхідності.

Змочуйте лимонну шкірку в відрі з водою протягом декількох днів і використовуйте рідину для замочування молодих рослин і черешків. В серцевині міститься стимулятор росту і гормон росту.

Застосування листя лимона

Лимонні листя можна використовувати для боротьби з мухами та комарами, поклавши їх на підвіконня.

Якщо ваш кіт справляє нужду не в своєму лотку, то з цією проблемою можна боротися за допомогою лимонної шкірки. Просто натріть місце, де вихованець ходить в туалет, цитрусової шкіркою. Запах лимонного соку буде, хто б кота і він перестане справляти нужду в цьому місці.