Кімнатний квітка з червоними бутонами: список рослин з відповідним описом

квіти з червоними бутонамиПідбір кімнатних рослин по їх назві і властивостями не завжди відповідає потребам квітникаря-любителя. Іноді вибір визначається забарвленням квітів під час цвітіння. Це може бути важливо, наприклад, при моделюванні дизайну інтер’єру. У цьому матеріалі зібрані найбільш привабливі і затребувані рослини, які випускають квіти з червоними пелюстками.

Кімнатні рослини з червоними квітами: зимові різновиди

Пуансеттия або молочай прекрасний – дивно яскрава багаторічна культура. Здатна вирости в аскетичних умовах звичайної квартири. Має клиновидні, широкі, довгасті темні листя завдовжки близько 10-15 см. Квіти у пуансеттии дрібні і невиразні, об’єднані в розетку блідо-жовтого забарвлення. Вся декоративна цінність рослини полягає в приквітки. За формою і розмірами вони повторюють основну частину листя і виділяються монотонним криваво-червоним кольором.

Умови нормального росту і розвитку молочаю:

  • температура – не вище +25 ° С в теплу пору року, + 14 … + 16 ° С в зимові місяці;
  • полив – помірний;

квітка різдвянийРіздвяна зірка

  • вологість повітря – вище середнього, тому квітка має потребу в регулярному обприскуванні;
  • освітлення – рясне, але розсіяне, прямого сонця пуансеттия не переносить.

Увага! молочай отруйний

Квітка Різдвяна зірка отримав свою назву через зовнішнього вигляду. Від пуансеттии його відрізняє форма листових пластин і прицветников – вони нагадую кленовий листя. Досягає у висоту 50 см.

Заходи по догляду та утримання квітки:

  • температурний діапазон: + 15 … + 22 ° С;
  • регулярний полив (не любить пересихання грунту);
  • інтенсивне освітлення без прямого попадання сонця;
  • відсутність протягів;
  • постійне підтримання високої вологості за допомогою обприскування.

Увага! Слідкуйте, щоб краплі потрапляли на приквітки.

Гіппеаструм – ще один багаторічна рослина з зимовим цвітінням, але може зацвітати і навесні. Цибулинна рослина має особливо великими дзвіночками-бутонами. Воронковідниє квіти досягають 25 см в діаметрі. Виростають вони на порожніх стрілках, які також мають яскраво-зелені язиковідние листя (до 50 см в довжину). Для гіппеаструма важливо тепло – навіть взимку йому необхідно не менше +20 ° С. Росте на добре освітлених підвіконнях, але без прямого попадання сонця.

Червоні квіти з тривалим терміном цвітіння

Бегонія – багаторічна рослина з червоними квітами, які нагадують піони. Вони можуть бути махровими або простими, діаметром – 5-15 см. Листя у рослини округлі, асиметричні. У бегонії безліч різновидів. Одні на зиму входять в стан спокою, інші цвітуть весь рік.

як цвіте бегоніябегонія

Особливості догляду:

  1. Полив квітки повинен бути рясним влітку і помірним взимку. Крім того, йому необхідна підвищена вологість. Правда, обприскувати бегонію можна.
  2. Температура для вирощування становить + 18 … + 22 ° С влітку і на 2-3 ° С менше взимку. Виключіть протяги в кімнаті з бегонією.
  3. Освітлення – помірне. Небажано потрапляння на зелень яскравого сонця.

Увага! Бегонія цінна для здоров’я людини. Квітка містить фітонциди, завдяки чому очищає повітря в будинку.

Ще один яскравий представник червоних квітів – гібіскус або троянда китайська. Він може досягати 3 м у висоту. Красиві воронковідниє бутони (до 16 см в розрізі) складаються з 5 пелюсток і довгого «носика» з квітковими органами запилення. Пізніше на ньому утворюється 5-профільна коробочка-плід.

Гібіскус китайський здатний цвісти з початку весни до пізньої осені. Светолюбив, але також не переносить прямих променів. Оптимальний температурний фон для квітки – близько + 20 … + 25 ° С (взимку – на 5 ° С нижче). Не можна піддавати рослина протягам.

Антуріум Андре – незвичайний, як ніби штучний квітка. Він має великі серцеподібні листки діаметром більше 30 см. Суцвіття – пряме масивне, до його основи прилягає яскраво-червоний глянцевий пелюстка. Умови утримання квітки:

  • багато розсіяного світла;

Антуріум як цвітеантуріум Андре

  • температура – між +18 і +25 ° С;
  • рясний полив;
  • відсутність протягів.

Увага! Антуріум отруйний. Остерігайтеся контакту з соком рослини.

Незвичайні різновиди червоних квітів

До таких відносять Пентас. Його зірочки-квіти мають в діаметрі всього 7-10 см. Вони мають насиченим гранатовим забарвленням і зібрані в зонтичні суцвіття. 6-7 міс. на рік, з весни по осінь, вони густо покривають невисокий (до 50 см) кущик. Листя у квітки – світло-зелені опушені (до 7 см в довжину).

Методика догляду за Пентас:

  • велика кількість світла, в тому числі прямих променів сонця;
  • любить прохолоду взимку (близько +16 ° С), влітку температура повинна залишатися в межах + 20 … + 25 ° С;
  • влітку рослині потрібен хороший полив, взимку – більш скромний;
  • влітку культура нормально переносить наскрізний рух повітря в приміщенні;
  • рослині необхідно регулярне прищипивание для прискорення розвитку.

види пентасаПентас

Карликовий гранат – мініатюрний аналог граната звичайного (він навіть плодоносить!). Приємний для ока завдяки своїм великим махровим квітам червоно-білого забарвлення. Листя у рослини зелені, подовжені.

Домашній гранат виростає не вище 50 см і цвіте з середини весни до кінця літа. Він не боїться провітрювання і не вимогливий до тепла: влітку може рости при +15 ° С, взимку – навіть при більш низьких температурах. У спеку йому необхідно багато води і розсіяного світла.

Колерія – багаторічний трав’янистий кущик. Його колокольчіковие квітки – не більше 15 см в перетині, зате можуть похвалитися своєрідною забарвленням: на світлому тлі яскраві червоні вкраплення. Цвіте 3 літніх місяці. Потребує помірного світлі, температурі вище +20 ° С, нормальної вологості і захисту від протягів.

Вибирайте в каталозі квіти на будь-який смак. І не забудьте дотримуватися технологію їх вирощування, щоб продовжити цвітіння.

Невибагливі рослини для будинку: відео