​Лепідоцид – безпечний і надійний захисник від шкідників саду та городу

​Лепідоцид від гусені

Якщо ви не любите користуватися хімічними препаратами, то Лепідоцид належить до мікробіологічних засобів і безпечний для природи та людини.

Вперше я купила Лепідоцид на сайті https://www.biona.biz/shop/lepidocide/, коли кущі аґрусу атакували зелені гусениці – аґрусові вогнівки. Ці дрібні шкідники непомітні на тлі листя і здатні за день знищити половину врожаю. Цього року такої проблеми на аґрусі не було, але препарат мені знадобився. Він допоміг проти зелених ненажер на ніжних капустяних листочках.

Переваги цього біологічного інсектициду.

  • Лепідоцид – безпечне рішення проблеми зі шкідниками і надійний ефективний захисник саду.
  • Лепідоцид – суспензія, мікробіологічний засіб вибіркової дії, на основі ґрунтових бактерій Bacillus thuringiensis.
    Бітоксибацилін – препарат, створений на основі життєдіяльності тих самих бактерій, випускається у формі порошку. А мені більше подобається рідка форма.
  • Лепідоцид ефективний проти метеликів-білянок, капустяної молі, вогнівок, лучних метеликів, яблуневої молі та плодожерок, листовійок, п’ядунів і пильщиків. Дуже багатьом (понад сорок видів) шкідливим лускокрилим від нього не поздоровиться.
  • Якщо необхідно, то можете використовувати суспензію в баковій суміші, спільно з хімічним та іншим біологічним препаратом, наприклад з Фітовермом.
  • Застосовуйте інсектицид на будь-яких культурах: овочах, плодово-ягідних деревах і чагарниках, суничних грядках, винограді та квітах. Це малонебезпечний препарат, 4-ого класу, нешкідливий для корисних комах і бджіл.
  • Він не має накопичувального ефекту в рослинах, а ви отримуєте здорові екологічно-чисті продукти, безпечні для вашого здоров’я.
  • Садові та городні рослини обробляють Лепідоцидом протягом усього вегетаційного періоду з квітня по вересень.
  • І, нарешті, препарат економічний і простий у використанні. При своєчасній обробці достатньо 4-ох обприскувань.

Як застосовувати Лепідоцид

На лицьовій стороні упаковки впадає в очі великий напис простоти приготування розчину: 4 мл. на 2 л. води. І вам не доведеться відміряти або десь зберігати розкриту ампулу.

Найоптимальніше використання інсектициду в ранні терміни розвитку шкідливих комах.

Після потрапляння речовини в організм гусениць, протягом чотирьох годин, знижується апетит, порушується здатність перетравлювати їжу. І в результаті кишкового токсикозу, що викликає параліч, гусениці гинуть на третій-сьомий день.
Якщо стоїть тепла погода, а ви “проморгали” шкідників, то повторюйте обробку кожні 7 днів.

Термін останньої обробки можливий за 5-6 днів до збору врожаю. Це робить препарат цінним доповненням у боротьбі зі шкідниками, коли хімічні засоби застосовувати не можна.

Площа обробки може варіюватися від 15 до 50 квадратних метрів, або 1 дерева.