Огірок Марінда f1: опис сорту і особливості вирощування

огірки МаріндаОгірок Марінда f1 – один з кращих сортів-гібридів для досвідчених городників, яких залучають його відмінні характеристики врожайності, ранньостиглості і смачних плодів. Цей сорт в Росії вирощується практично повсюдно. Нижче наведено його докладний опис: характеристика, особливості вирощування, йди і відгуки городників (фотоматеріали додаються).

Опис сорту

Цей ранньостиглий гібрид відмінно росте як в теплиці, так і у відкритому грунті. Кущі рослини відрізняються невеликою плетистими і облиственностью, досить потужні. Квітки рослини жіночого типу цвітіння, не потребують обпилювачів.

На кожному вузлі формується до 6-7 плодів, що мають циліндричну форму і гладку глянсову шкірку. Шкірка досить тонка, а м’якоть в міру соковита, хрустка і дуже ароматна. В середньому, довжина одного плоду досягає 10 см, а це говорить про те, що сорт є корнішоном. Вага одного огірка коливається в межах 50-70 м Перші зрілі плоди на грядках зазвичай з’являються через 45-50 днів після посадки паростків. При грамотному догляді урожай буде відмінним: до 28-29 кг плодів з одного квадрата.

Серед найбільш істотних переваг сорту можна відзначити наступні:

  • прекрасні смакові якості;
  • відмінна транспортабельність;
  • раннеспелость;

сорти огірківНасіння огірка Марінда F1

  • висока і стабільна врожайність;
  • висока стійкість до поганих кліматичних умов;
  • стійкість до багатьох хвороб.

Серед недоліків можна відзначити, мабуть, лише швидке перезрівання плодів і сприйнятливість до деяких захворювань (антракоз, незграбна плямистість та ін.). В цілому, було відзначено, що рослина досить невибагливо до відходу, зокрема, в тих регіонах, де для даної культури відзначають оптимальні кліматичні умови.

Особливості вирощування та догляду

Сорт найкраще приживається на родючій легкої грунті, яка є, до того ж повітро-і водопроникної. Місце обов’язково повинно бути тихим і сонячним. Найважче доведеться культурі на кислому і важкої грунті. Тому до вибору відповідної ділянки слід підходити дуже серйозно.

Тепер можна приступати до підготовки насіння огірка. Насамперед необхідно відібрати кращі з них. Для цього використовуємо звичайний сольовий розчин (на 1 л води достатньо 1 ст. Ложки солі). Розчиняємо сіль у воді, потім опускаємо в отриманий розчин насіння і залишаємо їх там хвилин на 15. Все спливли протягом цього проміжку часу екземпляри видаляємо – вони не придатні. Решта обмиваємо водою і ретельно обсушуємо.

Порада. При виборі відповідних для посадки огіркових насіння перевагу краще віддати тим, вік яких становить 2 і більше років, оскільки саме таке насіння мають високу схожість і в процесі росту утворюють більшу кількість жіночих квіток.

Бажано також прогріти насіння перед посівом, потримавши їх на батареї протягом 2-3 тижнів (не забудьте покласти насіння в мішечок з тканини). Безпосередньо перед посівом (буквально за добу) насіння потрібно замочити в живильному розчині на 12-14 годин.

Якщо ви плануєте висадку відразу в грунт, то за кілька днів перед посадкою культури його необхідно підготувати належним чином: внести суміш з торфу з перегноєм, а також тирсу і перекопати. Після чого обробити гарячою водою (5 л на 1 кв. М).

Посадка в грунт насінням здійснюється за схемою 50х30, із заглибленням насіння в грунт на 3-4 см і присипання їх зверху землею. Після чого на грядках необхідно зробити якусь подобу парника або просто накрити ряди з посівом поліетиленом. При сприятливих погодних умовах перші паростки повинні з’явитися через кілька днів.

Порада. Класти насіння в грунт потрібно горизонтально. Інакше насіння зійде, чи не скинувши оболонку. Це може бути загрожує зниженням якості рослини.

При посадці на розсаду посів насіння здійснюється за 20-30 днів до посадки в грунт. Готуємо окремі ємності зі спеціальною ґрунтовою сумішшю і занурюємо в неї насіння на глибину близько 1 см по 2-3 екземпляри в кожен горщик. Температура в приміщенні, де буде проростати насіннєвий матеріал, повинна бути не менше 25-26 градусів. При появі перших сходів, горщики з паростками переміщаються в інше приміщення (де температура не більше 20 градусів).

вирощування огірківПлоди огірка Марінда F1

Розсаду потрібно періодично насичувати вологою і кілька разів підживити ґрунт комплексним добривом. Посадка в грунт здійснюється не раніше кінця травня, коли температура повітря буде стабільно високою за схемою 100х70.

Що стосується догляду, то він досить простий:

  1. Регулярні, але не надто щедрі поливи теплою водою (виключно після заходу сонця).
  2. Періодичні підгодівлі комплексом мінеральних добрив (не частіше 1 разу на 10 днів).
  3. Рослина в період зростання має формуватися тільки в одне стебло.
  4. Обов’язкове розпушування грунту відразу після поливів на глибину близько 12 см.

В цілому, вище описаних дій досить для отримання в результаті міцного рослини, яке порадує вас щедрим урожаєм. Успіхів!

Як вирощувати сорти і гібриди огірків: відео

Огірки Марінда: фото

огірки Марінда огірки Марінда

огірки Марінда

огірки Марінда огірки Марінда

огірки Марінда