Застосування Гліокладіна для рослин, способи і дозування

як застосовувати ГліокладінБудь-городник, який бажає отримати здорові рослини і щедрий урожай, турбується про те, як захистити рослини від хвороб і шкідників. Одна з найчастіших проблем – це захворювання рослин. На сьогоднішній день для боротьби з вражаючими хворобами створена велика кількість біологічних препаратів. Гліокладін добре допомагає боротися з хворобами і виконує профілактичні функції. Правильні способи використання і інструкція із застосування розповість про нюанси препарату.

Для чого застосовується препарат

Будь-яка рослина потребує підтримки його сил і захисту від всіляких захворювань і шкідників. Найчастішими проявами недуг є грибкові або бактеріальні хвороби. Від цих проблем добре захищають фунгіциди.

Гліокладін заснований на такому компоненті як грунтовий гриб і відноситься до грунтових біологічним фунгіцидів. Його дії спрямовані на запобігання процесів утворення кореневої або прикореневій гнилі. Якісно бореться з проявами гнилі, при цьому є абсолютно безпечним і нешкідливим для рослин. Часто використовується для дезінфекції при пікіровки розсади або при її висадці у відкритий грунт. Головними перевагами препарату, за відгуками садівників, є наступні:

як використовувати Гліокладінупаковка Гліокладіна

  • безпеку для рослин;
  • економічна витрата;
  • відновлення мікрофлори грунту;
  • застосування Гліокладіна дає чисту й здорову продукцію;
  • активно бореться з ростом патогенних грибів.

Гліокладін застосовується для профілактики і боротьби з такими проблемами як пітіоз, фузаріоз, ризоктоніоз, фітофтороз, альтернаріоз, вертіцеллез.

Порада. Для більш якісного результату захисту рослин рекомендується використовувати препарат спільно з іншими профілактичними засобами. Тільки підбирати засоби для поєднання необхідно обережно. Гліокладін не сумісний з пестицидами, які не містять у складі штами тріходерми.

Варто також відзначити, що Гліокладін не є небезпечним для людини і є екологічним, так як входить в 4 клас небезпеки. Однак, при попаданні на шкіру рекомендується промити місце контакту великою кількістю води, щоб уникнути алергічних реакцій або індивідуальної нестерпності. За інструкцією дозволяється його використання в безпосередній близькості до пасікам або водойм.

Як застосовувати Гліокладін. Поради та інструкція

Інструкція по застосуванню Гліокладіна, а також відгуки про нього дуже важливі для першого використання. Перш ніж впроваджувати препарат можна вивчити спеціальні навчальні відео, де буде надана інформація про дозування, витраті і допустимих нормах використання препарату.

Застосування Гліокладіна більш ніж просте, не потрібно нічого змішувати або розчиняти. Таблетку кошти просто поміщають в оброблювану грунт на глибину одного сантиметра.

дозування Гліокладіна

Крім таблетованій форми Гліокладін випускається у формі суспензії. Метаболіти, що входять до складу препарату, створюють сприятливу мікрофлору для рослин і надійно захищають від хвороботворних бактерій.

Гліокладін досить економічний, добові норми витрат становлять:

  • 1 таблетка на 300 мл грунту;
  • при пересадці рослини в горщик з діаметром від 15 до 17 см поміщається 3 таблетки, які необхідно розмістити у верхній частині горщика в кореневій системі рослини;
  • 4 таблетки потрібно на горщик в 20 см, їх необхідно розташувати окремо один від одного, бажано з різних сторін від кореневої системи;
  • при висадці овочів застосовується 3-4 таблетки, це залежить від розмірів куща. Таблетки також розташовуються максимально близько до кореневої системи;
  • для запобігання розвитку гнилі в період посіву насіння або пікіровки квітів і овочів Гліокладін застосовується за такою схемою: 1 таблетка поміщається в грунт на глибину від 1 см.

Секрети застосування

Досвідчені садівники рекомендують використовувати Гліокладін не тільки на етапах посіву, але і в моменти посадки або пересадки рослин. Після впровадження речовини спостерігаються такі процеси:

захист рослин від гнилей

  1. Розвиток патогенних бактерій максимально зменшується.
  2. Ушляхетнюється мікрофлора в грунтовому складі, який призначений для висадки рослин.
  3. Відбувається очищення землі від токсичних речовин, які потрапляють в її склад в результаті обробки хімічними препаратами.

Для поліпшення росту овочевих культур препарат застосовується при певних погодних умовах. Так. Наприклад, для прискорення росту помідорів, температура повітря при обробці повинна складати не менше +14 градусів. Якщо ця умова не буде дотримана, то результат буде незадовільним.

Також досвідчені городники радять розташовувати таблетки Гліокладіна в грунті в хаотичному порядку. Таким чином, благотворну дію, яке буде надавати Гліокладін, буде поширюватися більш якісно і рівномірно.

Препарати для захисту рослин: відео