Чистий рівний газон, схожий на смарагдовий оксамит, особливо якщо він підкреслять рясно квітучими чагарниками, викликає відчуття аристократизму і річної неспішної млості. Але що робити з бур’янами, які пробиваються крізь ретельно доглянуту галявину? Чи існує така газонна трава, така злакова красуня, яка сама знищує ненависні садівникові бур’яни? З цього матеріалу ви дізнаєтеся назви чудесних трав, подивіться […]
Read MoreАгрус – популярна ягідна культура, яку можна зустріти практично на кожному садовій ділянці. Цей чагарник дає зазвичай непогані врожаї. Але, відрізняючись загальної невибагливістю у догляді, він все ж вимагає до себе певної уваги, особливо восени. Важливо правильно обрізати агрус і своєчасно виконувати інші підготовчі заходи перед настанням холодного періоду, щоб рослина залишалося здоровим і завжди […]
Read MoreНезвичайна качка огарь привертає увагу своїм яскравим вогняним оперенням. Побачити качку цієї породи можна не тільки на фотографіях енциклопедій, а й просто на вулиці. Вона часто з’являється на ставках міських парків. Руді представники сімейства качиних прекрасно себе почувають, як в дикій природі, так і в домашніх господарствах.
Read MoreВишня Харітоновская виникла в результаті схрещування сорту Жуковська з Церападус Алмаз (гібрид класичної вишні з японської черемхою). Від Жуковської вона успадкувала великі плоди і хороший смак, а від Алмаза – підвищену стійкість до грибкових захворювань. Цей сорт був внесений до Держреєстру як ідеальний для умов Центрально-Чорноземного регіону (Білгородська, Воронезька, Курська, Липецька і Тамбовська області).
Read MoreЦя квітка, з висловлювань людей-езотериків, має дивовижні властивості. На їхню думку, він здатний впливати на життя людини: стимулює працездатність, посилює цілеспрямованість, викликає почуття комфорту, створює відчуття спокою й умиротворення. Правда це чи ні, ми не можемо стверджувати з упевненістю, однак за своєю красою він заслуговує на нашу увагу. Вирощування олеандра і догляд за ним – […]
Read MoreВиноград – рослина вибаглива, пересадок не любить і переносить їх погано, навіть однорічні живці приживаються важко. Але іноді обставини складаються так, що без цієї процедури не обійтися, трапляється, що на нове місце приходиться пересаджувати навіть дорослу плодоносить лозу, що ще більше ускладнює процес. Як зробити це найменш безболісно для рослини, коли краще пересаджувати виноград?
Read MoreІснує дуже багато корів різних порід, але найчастіше в фермерських господарствах зустрічається холмогорская. Старовинна різновид жуйних, виведена в 18 ст, вдало прижилася на Російських землях. Селекціонери Архангельська поклали початок довгої і успішної роботи над поліпшенням основних показників продуктивності.
Read MoreПромислове кролівництво потребує спеціальному обладнанні. Від клітин потрібно, щоб вони забезпечили кроликам оптимальні комфортні життєві умови. Приміщення, призначені для промислового утримання і розмноження кроликів, створюють передумови для швидкого набору ваги. Тоді продуктивність поголів’я виросте, і розведення звірів стане прибутковим бізнесом.
Read MoreДля того щоб плодові дерева стабільно радували вас щедрим урожаєм, слід подбати про те, щоб вони отримували достатню кількість корисних речовин. Але далеко не всі знають про те, чим і, головне, коли їх необхідно підгодовувати. Далі мова піде про правильну підгодівлі яблуні / груші.
Read MoreЗ давніх-давен горобину охоче вирощують на території нашої країни. Садівники люблять цю рослину не тільки за красу в період, коли горобина квітне, але і за корисність і відмінні смакові якості ягід. У декоративному садівництві горобину почали використовувати багато років тому, тому дуже часто можна зустріти її на садових і дачних ділянках.
Read MoreПомідори, мабуть, це улюблений овоч кожного жителя країни. Протягом останніх 30 років неймовірною популярністю серед городників користується метод І.М. Маслова. Житель Підмосков’я, самостійно розробив і вдосконалив унікальний спосіб, який дозволяє отримувати значно більші врожаї помідорів з одного куща. Відео та фото наочно демонструють, нічого складного в цій методиці немає, і кожен бажаючий може запросто випробувати […]
Read MoreБагато садівники можуть похвалитися своїм урожаєм малини: адже вона плодоносить до серпня, а деякі сорти – навіть до вересня. Для тих хто тільки напередодні збору довгоочікуваного врожаю, і тих, кому вже належить заготовляти зібрану малину на зиму, ми приготували найкращі рецепти малинового ласощі: варений, компотів, джему і заморозки.
Read More