День: 19.01.2019

Консервація та заготівлі

Користь червоних бананів. Способи приготування екзотичних плодів

Ви чули про червоні бананах? Це не якийсь складний гібрид, а цілком природний плід родом з Ямайки і Коста-Ріки. На фото від звичного жовтого він відрізняється лише забарвленням шкірки і трохи – формою. Але всередині нього цінителя екзотики чекає сюрприз. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як готувати і їсти банани незвичайного кольору і з якими […]

Read More
Садівництво

Вирощування черешні на Уралі

В ході випробувань і проб селекціонерів черешня перекочувала в клімат, для неї невластивий. Але навіть при розведенні підготовлених дерев садівника може чекати невдача. Щоб виросла черешня на Уралі, в умовах, що не рідних для неї, потрібно слідувати чітким правилам.

Read More
Садівництво

Вирощування сливи на Уралі

Навіть не в найсприятливішому регіоні для садівництва, такому як Урал, можна виростити плодові культури, які будуть регулярно приносити урожай. Спеціально виведена низькоросла жовта слива для Уралу представлена ​​кількома сортами, з яких будь-який дачник легко вибере, що посадити.

Read More
Хвороби

Мільдью (мілдью) і оїдіум – часті вороги винограду. Як боротися з цими грибковими хворобами

Оїдіум і мільдью (мілдью) – найбільш поширені недуги винограду. На їх появу впливають несприятлива погода і промахи в догляді за лозою. Як і в боротьбі з будь-яким іншим захворюванням тут дуже важливий комплексний підхід: профілактика навесні і заходи безпосереднього впливу на мікроорганізми при зараженні винограду.

Read More
Виноград

Виростити столовий виноград будинку

Ви початківець садівник і вирішили зайнятися вирощуванням винограду? У цій статті ви знайдете покрокову інструкцію, дотримуючись якої отримаєте відмінний результат.

Read More
Тварини та птахи

Як довго гуска висиджує яйця? Чи можна змусити її сидіти на кладці

Гуска – сама «терпляча» квочка серед домашньої птиці. Майже 30 днів вона сидить на яйцях в очікуванні появи потомства. Щоб вивести якомога більше гусенят фермери часто йдуть на хитрість, підкладаючи їй додаткову «роботу». А то і зовсім намагаються посадити її в гніздо, навіть якщо це входить в «плани» самки. Чи можливо змусити гуску висиджувати потомство? […]

Read More
Квіти і трави

Класифікація клематисів на 3 групи по обрізці – деякі сорти, їх фото та опис

Клематиси славляться безумовними фаворитами садівників. Завдяки широкій гамі забарвлень, розмірів і форм квіток вони здатні перетворити будь-яку ділянку. З усього розмаїття виділяють 3 групи, що відрізняються деякими нюансами догляду, зокрема, способом обрізки. Остання з них включає видові і гібридні клематиси, сорти і фото яких представлені в статті. Детальний опис і характеристики, а також відгуки досвідчених […]

Read More
Садівництво

Вирощування черешні Россошанская золота

Популярна черешня Россошанская золота є продуктом вітчизняної селекції, тому вона стійка до суворого російського клімату і більшості захворювань. Цей різновид дає багатий урожай смачних ягід, які використовують в кулінарії і вживають в свіжому вигляді.

Read More
Квіти і трави

Як виростити в домашній обстановці цибулинні види квітів

Цибулинні види квітів відрізняються декоративним цвітінням і відносною простотою догляду. Їх домашні різновиди не так популярні, як садові. Однак і в горщику можна отримати високі стрілки і яскраві суцвіття.

Read More
Огород

Огірки сорту Зятьок F1 – хороша схожість і відмінний урожай

Огірок сорти Зятьок F1, виходячи з його опису, варто спробувати вирощувати на своїй ділянці. Позитивні відгуки городників про нього, відмінна характеристика і висока врожайність роблять цей сорт дуже привабливим для любителів побалувати себе смачними власне вирощеними овочами.

Read More
Дерева і чагарники

Осінні клопоти в саду: підгодівля дерев і чагарників

Восени садівникові рано розслаблятися. Збирання врожаю і опалого листя, підготовка дерев і чагарників до зимівлі, побілка стовбурів і їх захист від голодних гризунів – все це неодмінно потрібно встигнути зробити до снігу. У календарі робіт планують і осінню підгодівлю. Пропонована стаття розповість про всі нюанси проведення цієї важливої ​​операції.

Read More
Садівництво

Вирощуємо горобину звичайну

Налічується понад 80 видів горобини. Найпоширеніший сорт – горобина звичайна. Дерево невибагливо в вирощуванні і догляді. Плоди, листя і квіти багаті вітамінами і мінералами. Завдяки корисним властивостям горобину використовують і в кулінарії, і для лікування різних захворювань. З кисло-солодких плодів варять компоти, киселі, варення.

Read More
Садівництво

Вирощування аличі Лама

Популярна алича Лама зустрічається в гірської кавказької місцевості. Завдяки тому, що вона виростає в суворих кліматичних умовах, у неї виробилася стійкість до заморозків і вітряну погоду. Негативні зовнішні чинники ніяк не позначаються на якості врожайності. З одного дерева збирають до 30 кг високоякісних плодів.

Read More
Овочі в теплицях

Баклажани сорти Чорний красень: опис, особливості вирощування та відгуки

Баклажан – популярна культура, відома своїм пікантним смаком. Плоди вживають в салатах і закусках, консервують – варіантів для страв з ними безліч. Однак не всі сорти цього овоча здатні в повній мірі здивувати смаковими якостями. Господарі дачних ділянок намагаються виростити ніжні і соковиті баклажани, без характерної гіркоти. Цьому опису відповідає сорт під назвою Чорний красень. […]

Read More